Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем місцевого самоврядування

Шановні колеги, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

7 грудня 1990 року Верховною Радою України першого скликання було ухвалено перший закон «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування», який дав старт відновленню в Україні місцевого самоврядування. А у 2000 році, Указом Президента України, з ініціативи Асоціації міст України, було впроваджене свято День місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

У день професійного свята бажаю міцного здоров’я, благополуччя й успіхів у вашій щоденній кропіткій праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпної енергії у повсякденних справах! То ж нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села, селище і місто, як і всю Україну щасливими і багатими!

З повагою,
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *