Звернення голови районної ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Одну з найбільших трагедій – аварію на Чорнобильській АЕС – знає і пам’ятає весь світ. 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя та здоров’я здолали страшну трагедію ХХ століття.

Саме 14 грудня багато років тому було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Це була перша перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого району, які усвідомлено й мовчки жертовно віддали своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинивши ескалацію катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиросердно дякуємо Вам за ваш подвиг, бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, благополуччя та довгих років життя!

Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи , а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *