У Косові відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів — шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм — взірець для інших

Сьогодні 6 грудня 2019 року в Косівському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Відзначення цієї дати на Косівщині для людей з обмеженими фізичними можливостями консолідує спільні зусилля для формування гідного життя інвалідів в нашому районі, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним на одинці зі своїми проблемами. Люди, на долю яких випало нелегке життєве випробування, щоденним прикладом демонструють справжню силу нескореного духу.

У заході взяли участь заступник керуючого справами виконавчого апарату Косівської районної ради Мирослав Бойчук, головний спеціаліст сектора у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Шиндро, голова Косівської ГРАІ Параска Мегединюк, члени громадських організацій, представники товариств інвалідів, духовенство, представники підприємств, установ, організацій, громадськість району.

Під час урочистого відкриття свята від імені районної ради зі словами підтримки звернувся депутат Косівської районної ради – заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук, .який побажав людям з обмеженими фізичними можливостями міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, всім впевненості у завтрашньому дні і величезної сили духу.

Усі запрошені на свято долучилися до вітальних слів та висловловили мужнім людям, щиру повагу, глибоку вдячність за незламність волі, високу громадянську свідомість та розуміння.

З нагоди свята людей з особливими потребами, за активну громадську і життєву позицію, плідну працю нагородили почесними грамотами й подяками та вручили відзнаки.

Піднесену атмосферу, яка панувала у залі, доповнив святковий концерт для учасників святкового заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *