У Косові відбулося традиційне вшанування пам’яті Патріарха Володимира Романюка

Минула 94-та річниця від дня смерті Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира (Романюка), який народився в селі Хімчин, Косівського району.

Сьогодні, в понеділок 9 грудня 2019 року біля пам’ятника Патріарху Київському та всієї Руси-України у місті Косові Всечесні отці відправили панахиду за спокій душі Святійшого Патріарха з нагоди 94-ої річниці від Дня народження.

У поминальному заході взяли участь: декан Православної Церкви України о. Іван Близнюк, духовенство Православної Церкви України Косівського району, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук, депутат обласної ради Сергій Радиш, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, голова братства ОУН УПА Петро Підлетейчук, представники установ та організацій, учнівська молодь, громадськість, а також односельчани Патріарха Володимира с. Хімчин, Косівського району,

Представники керівництва району поклали квіти біля пам’ятника Патріарх Київському та всієї Руси-України вшанувавши пам’ять нашого Великого земляка.

Після покладання квітів всіх присутніх запрошено у Косівський районний Будинок культури переглянути документальний фільм про життя і діяльність Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира Романюка, в якому продемонстровано події «чорного вівторка» похорону Патріарха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.