Вітання голови районної ради з Днем адвокатури України

Шановні адвокати Косівщини ! Щиро вітаю Вас із професійним святом !

Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від Адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Мабуть не випадково ваше свято збіглося у числі з релігійним – Днем Святого Миколая-чудотворця–благодійника, який опікується воїнами, водіями, мандрівниками, допомагає бідним у скруті, боронить від стихійного лиха, є покровителем дітей, студентів, моряків, торговців. От і ви своєю невтомною працею сповідуєте через захист демократичні права громадян, забезпечуєте їм використання свобод, гарантованих Конституцією. Саме вашими устами промовляє рішуче слово його величність Закон.

Ваша робота вимагає досконалого знання законодавства, мудрості, професійного чуття й таланту. Від вас залежить упевненість кожного громадянина в тому, що в суді його право на захист буде реалізовано повністю. Ви даруєте людям віру в те, що можна і потрібно домагатися справедливості за Законом.

Нехай Ваш професіоналізм, компетентність, витримка, рішучість і бажання допомагати стануть запорукою Вашої плідної роботи в ім’я розквіту Косівського краю. Блискучих вам захистів і виграшних справ!

Добра, миру і благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *