Проведено засідання президії районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради № 89-р від 16 грудня 2019 року № 89-р скликано чергове засідання президії Косівської районної ради.

В ході підготовки до проведення чергової 23-ї сесії районної ради відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Павла Ванджурака.

На засіданні голова районної ради підвів підсумки про питання, які розглянуті на засіданнях постійних комісій. Серед внесених питань основними з них були: «Про районний бюджет на 2020 рік», зміни до бюджету та прийняття галузевих програм: «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік», «Про районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час Революції Гідності, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в АТО/ООС, сімей загиблих учасників АТО/ООС – мешканців Косівського району на 2020-2024 роки», Про звіт голови районної ради за 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік та інші.

За результатами обговорень голови постійних комісій, керівники депутатських груп та фракцій затверили порядок денний ХХІІІ сесії районної ради, яка відбудеться 24 грудня 2019 року о 10.00 годині в сесійній залі засідань районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *