У Косові офіційно представили голову районної державної адміністраціїї

Президент України Володимир Зеленський розпорядженням від 18 грудня 2019 року №543/2019-рп призначив Іванишина Петра Миколайовича головою Косівської районної державної адміністрації.

19 грудня у Косові відбулося офіційне представлення голови Косівської районної державної адміністрації Петра Іванишина.

Керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій представив новопризначеного очільника району та окреслив першочергові завдання, серед яких завершення децентралізації влади, погашення заборгованості по заробітній платі та побажав ефективної роботи, спрямованої на підняття добробуту жителів краю. Наголосив на важливості успішної та злагодженої співпраці усіх гілок влади Косівщини та покращення показників району.

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак привітав нового очільника Косівської РДА, зазначивши що Петро Іванишин депутат районної ради сьомого скликання та побажав плідної праці на користь жителів територіальних громад району.

Голова районної державної адміністрації Петро Іванишин подякував Президенту України Володимиру Зеленському, голові обласної державної адміністрації Денису Шмигалю, керівнику апарату обласної державної адміністрації Роману Маланію за довіру та запевнив, що усвідомлює покладену на нього відповідальність та докладе усіх зусиль для всебічного розвитку району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *