Депутати прийняли бюджет на 2020 рік

Сьогодні, 24 грудня, відбулося засідання чергової XХІІІ сесії Косівської районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Павло Ванджурак.

На засіданні хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам”ять полеглих у боях за свободу та єдність нашої України.

В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Петро Іванишин, його заступники Богдан Марчук та Ярослав Бринський, депутати обласної ради Оксана Мельниченко та Сергій Радиш, представники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та керівники установ, підприємств і організацій, голови місцевих рад, керівники комунальних підприємств, представники засобів масової інформації району й громадськість.

Перед початком засідання сесії голова районної ради Павло Ванджурак та голова райдержадміністрації Петро Іванишин вручили нагороди, дипломи та подяки. Медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» від Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації отримав депутат районної ради сьомого скликання Іван Слижук, Яворівській сільській раді вручено диплом переможця десятого обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування «Організація туристичної локації “Open простір – Яворів”», директору Кутської дитячої художньої школи Марії Михайлишин вручено подяку районної ради за вагомий внесок у розвиток Косівського краю, ініціативність та високі творчі досягнення у вихованні підростаючого покоління.

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань.

У ході пленарного засідання було розглянуто 28 питань порядку денного, основним з яких стало затвердження бюджету на 2020 рік. Розглянули низку питань щодо комунальної власності району:

  • Про комунальне некомерційне підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер»;
  • Про припинення комунального підприємства «Екоінвест»шляхом ліквідації;
  • Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства на 2020 рік “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради на 2020 рік;
  • Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради на 2019 рік;

Також, депутатами райради прийнято ряд районних програм та внесено зміни, зокрема:

  • Районну комплексну Програму соціальної підтримки сімей загиблих(постраждалих) під час Революції Гідності, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та добровольчих загонів, які брали участь в АТО/ООС- мешканців косівського району на 2020-2024 роки;
  • Внесено зміни й доповнення до Районної комплексної Програми соціального захисту населення Косівського району на 2017-2021 роках;
  • Програму соціального- економічного та культурного розвитку Косівського району на 2020 рік ;
  • Внесено зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки;
  • Програму забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівської районної ради на 2020 рік.

Відповідно до порядку денного на сесії районної ради депутати заслухали звіт голови районної ради Павла Ванджурака. Очільник районної ради коротко охарактеризував діяльність районної ради та підвів підсумки про Результати роботи Косівської районної ради за 2019 рік. Народні обранці одностайно підтримали рішення взяти звіт до відома.

Голова районної ради Павло Ванджурак щиро подякував за співпрацю депутатам різних рівнів, головам місцевих рад, які вболівають за розвиток своїх населених пунктів та Косівського району. Під час сесійного засідання депутати погодили план роботи Косівської районної ради на 2020 рік та затведили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. А також, головний фінансист району представила на розгляд депутатів районної ради проект рішення «Про районний бюджет на 2020 рік» і детально охарактеризувала передбачувані надходження та видатки. В результаті обговорення фінансового документу району народні обранці погодили та проголосували за районний бюджет на 2020 рік.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

На завершення сесії районної ради всі присутні виконали Гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *