На Косівщині відзначили 111-ту річницю з Дня народження Степана Бандери

1 січня виповнилось 111 років від Дня народження Степана Бандери, який народився в с. Старий Угринів Калуського повіту.

У четвер, 9 січня 2020 року в с.Середній Березів, Косівського району вшанували пам’ять провідника Організації українських націоналістів , Героя України Степана Бандери.

В урочистостях з нагоди 111-ї річниці від дня його народження взяли участь: радник голови районної ради Дмитро Колотило, Середньоберезівський сільський голова Микола Ігнатюк, голова братства ОУН-УПА Петро Підлетейчук та його заступник Дмитро Гладун, представники духовенства, керівники політичних та громадських організацій, члени братства ОУН-УПА Косівського району та місцеві жителі.

Під час панахиди присутні на заході помолилися за упокій душі провідника ОУН Степана Бандери та за всіх загиблих, що віддали своє життя за волю України.

В знак пам’яті та шани представники районної влади поклали кошик з квітами до підніжжя пам’ятника. видатного політичного діяча.

Перед присутніми виступили учасники заходу, які у своїх зверненнях пригадали життєвий шлях Степана Бандери його значення для нашої історії, ідеї та принципи та незламний дух у боротьбі за незалежність України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *