Підсумки реалізації першого на Косівщині конкурсу проєктів громадських організацій

У 2019 році тривала реалізація проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надавалась фінансова підтримка з районного бюджету. У рамках першого Конкурсу проектів громадських організацій на території Косівсього району протягом минулого року реалізовано 9 проектів:

  1. «Усвідом свою відповідальність – стерилізуй домашніх котів і собак»  (ГО «Спадщина Гуцульщини», 9700, 00 грн.)
  2. «Врятований з вулиці чотирилапий друг» (ГО «Спадщина Гуцульщини», 9914,00 грн.)
  3. «Від Козацтва до УПА» (ГО Івано-Франківського обласного осередку Міжнародної ГО «Українське козацтво», 1200,00 грн.)
  4. «Косівщина не забуває, жертовник нації…» (Косівська станиця братства УПА, 2000,00 грн.)
  5. «Допомога фронту» (ГО «Спілка учасників АТО», 10 000,00 грн.)
  6. «Жіночий рух: історія і сьогодення» (Косівська філія Союзу Українок, 3800,00 грн.)
  7. «Діяльність спілки офіцерів України» (Косівська РО Спілки офіцерів України, 2350,00 грн.)
  8. «Особлива повага до особливих» (Косівська ГРАІ Івано-Франківської ГОАІ ВОІ «Союз організацій інвалідів України», 6000,00 грн.)
  9. «Соціальний захист дітей війни Косівського району» (Косівська РО Всеукраїнської ГО «Захист дітей війни», 1500,00 грн.)

Найбільш цікаво та творчо проявили себе ГО «Спадщина Гуцульщини» з двома соціальними проектами. Один із них – гуманний проект «Усвідом свою відповідальність – стерилізуй домашніх собак та котів». Викладачі та студенти циклу художнього розпису Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва виготовили та розмістили мурал із закликом стерилізувати домашніх тварин.

Другий проект – «Врятований з вулиці чотирилапий друг», метою якого, було привернути увагу громадськості до проблеми безпритульних тварин, популяризувати ідею «Кожній тварині люблячого господаря», «Стерилізуйте домашніх улюбленців сьогодні, щоб не викидати напризволяще їх потомство завтра», тощо. Для цього учасникам проекту (вікова категорія 6-14 років) пропонувалося надати притулок бездомній тварині та розповісти про те, яким чином вдалося переконати батьків погодити це рішення, і як тваринка стала справжнім домашнім улюбленцем. https://nnph.if.ua/2019/11/25/7323/.

ГО «Спілка учасників АТО» зі своїм проектом «Допомога фронту» придбали маскувальні сітки, щоб передати нашим воїнам на Схід в зону ООС.

У ході реалізації проектів громадські організації спрямовували кошти фінансової підтримки з районного бюджету на різні заходи, пов’язані із патріотичним вихованням молоді, вшанування пам’яті загиблих воїнів, творчі заходи для людей з обмеженими фізичними можливостями тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *