Відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення XXVII Міжнародного гуцульського фестивалю у Косові

Сьогодні, 12 лютого 2020 року, у малому залі районної ради відбулося засідання робочої групи з підготовки XXVII Міжнародного гуцульського фестивалю.

У засіданні взяли участь: голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, секретар Косівської міської ради Роман Печижак, начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Василь Струк, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, управлінь та організацій, які забезпечують організаційні заходи з проведення фестивалю, члени оргкомітету фестивалю.

Саме з метою здійснення всіх необхідних підготовчих кроків для організації проведення фестивалю у Косівському районі, робоча група обговорила актуальні питання організації заходу.

За результатами обговорення робоча група визначила основні заходи та прийняла відповідні рішення щодо проведення фестивалю.

Довідково
З 11 по 13 вересня 2020 року у місті Косів відбудеться XXVII Міжнародний гуцульський фестиваль. Міжнародний гуцульський фестиваль — це фольклорно-етнографічний фестиваль, який проходить щорічно в одному з міст Гуцульщини, починаючи з 1991 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.