На Косівщині відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-у річницю виводу військ з Республіки Афганістан

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Кожна війна має свою жорстоку ціну. Найбільш масштабною, тривалою та трагічною була війна в Афганістані. «Подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

Сьогодні,14 лютого 2020 року, у сесійній залі районної ради , за участю голови Косівської районної ради Павла Ванджурака, голови Косівської районної адміністрації Петра Іванишина, заступника голови районної ради Володимира Петричука, голови ГО «Косівська районна організація ветеранів Афганістану» Дмитра Урбановича, членів ветеранської районної організації, начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, голів громадських організацій району відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 – ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан.

Голова районної ради Павло Ванджурак у своєму виступі привітав усіх присутніх учасників урочистого заходу з визначною датою та побажав міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.

Голова організації Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Урбанович, розповів, про нелегкі часи минулого афганців-земляків та учасників учасників бойових дій на території інших держав . Також присутні на заході представники районної ветеранської організації (воїни-інтернаціоналісти) мали можливість спільно з керівництвом району обговорити соціальні проблеми ветеранів та вишукати спільні дії щодо вирішення найбільш гострих питань афганців та їх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *