20 лютого — День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше європейське майбутнє.

«Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на українському небосхилі, сотня героїв!
Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх Героїв.
Оплакує Героїв Небесної сотні вся українська спільнота…
Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну…»

Сьогодні наша держава відзначає шосту річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Указом Президента України № 69/2015 на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

Піккардійська терція – Пливе кача

Піккардійська терція – Пливе кача

Posted by Слухаємо Українське on Friday, December 21, 2018

20-е лютого 2014-го року стало переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна… Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Її важко буде дочитати до крапки…

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.

Сьогодні українське суспільство віддає належну шану громадянському подвигу, вшановуючи патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси нашої держави.

Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.