Президія обговорила порядок денний ХХІV сесії районної ради

Сьогодні, 27 лютого 2020 року відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Павло Ванджурак.

У засіданні взяли участь голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій районної ради та запрошені керівники комунальних установ.

Відповідно до розпорядження голови районної ради №12-р від 19 лютого 2020 року на засідання президії було винесене питання «Про остаточний перелік питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання ХХІV сесії районної ради».

У ході засідання депутати обговорили питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2019-2020 роки та виконання районного бюджету за 2019 рік, розглянули Положення про XXVII Міжнародний гуцульський фестиваль, погодили зміни до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2016-2020 роки.

Розглянуто членами президії ряд питань, що стосуються комунальної власності, ознайомилися із депутатськими запитами депутатів районної ради та погодили порядок денний чергового пленарного засідання районної ради.

Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні пропозиції і рекомендації з питань, що заплановані для внесення на розгляд ради.

За результатами засідання президія районної ради вирішила винести питання порядку денного на розляд та затвердження ХХІV сесії районної ради, до якого ввійшли 22 питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *