Відбулося засідання оргкомітету з підготовки XXVIІ Міжнародного гуцульського фестивалю

Сьогодні, 3 березня 2020 року у малому залі районної ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення XXVII Міжнародного гуцульського фестивалю під головуванням голови Громадської організації Всеукраїнського товарства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка за участю голови Косівської районної ради Павла Ванджурака, голови Косівської райдержадміністрації Петра Іванишина та міського голови Юрія Плосконоса.

На засіданні були обговорені ключові питання щодо підготовки Міжнародного Гуцульського фестивалю: окреслено ряд організаційних заходів та напрями діяльності щодо проведення фестивалю.

У засіданні взяли участь: члени оргкомітету з підготовки фестивалю, керівники районних служб, управлінь та організацій, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які забезпечують організацію та проведення Міжнародного гуцульського фестивалю на території Косівського району .

За результатами обговорення члени організаційного комітету напрацювали план підготовчих дій та прийняли відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *