Відбулося чергове пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради

Сьогодні, 5 березня 2020 року відбулася чергова ХХІV сесія Косівської районної ради сьомого скликання, під головуванням голови районної ради Павла Ванджурака.

В роботі пленарного засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Петро Іванишин, депутати обласної ради Оксана Мельниченко та Сергій Радиш, депутат обласної ради – помічник народного депутата Верховної Ради України Богдан Тимофійчук, заступник голови районної ради Володимир Петричук, заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій та правоохоронних органів, засоби масової інформації та телебачення НТК.

Перед початком пленарного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих героїв, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України.

На чергове засідання двадцять четвертої сесії із 40 обраних депутатів прибуло 32.

Перш ніж розпочати роботу сесії голова районної ради Павло Ванджурак та голова райдержадміністрації Петро Іванишин вручили почесну грамоту Григорук Аделі Григорівні за високі творчі досягнення, сумлінну працю на ниві журналістики та подякували за особистий вагомий внесок нашого краю.

Обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати після внесення змін до порядку денного приступили до розгляду питань.

Першочерговим питанням сьогоднішнього пленарного засідання було затвердження Положення про ХХVІІ Міжнародний гуцульський фестиваль, який відбудеться з 11 по 13 вересня 2020 року у місті Косів.

В ході роботи депутати заслухали інформацію про підсумки роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради за 2019 рік та затвердили штатний розпису комунальної установи.

Відповідно до порядку денного заслухано інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Козак про внесення змін до районного бюджету за 2019-2020 року, про звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік.

По питанню щодо виділення коштів з резервного фонду районного бюджету доповів Віталій Кардащук, головний спеціаліст відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

На сесії затверджено зміни до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2016-2020 роки та зміни і доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2019-2020 роки.

Прийнято низку рішень, що стосується медицини:

 • Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутськаміська лікарня”Косівської районної на 2020 рік;
 • Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня”Косівської районної ради за 2019 рік;
 • Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня”Косівської районної ради за 2019 рік;
 • Про Положення про тарифи на платні медичні послуги у комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Косівської районної ради;
 • Про затвердження фінансового плану для вторинної спеціалізованої допомоги КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради на 2020 рік;
 • Про затвердження фінансового плану для вторинної спеціалізованої допомоги КНП “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради на 2020 рік.

На пленарному засіданні депутати розглянули і прийняли рішення з комунальних питань:

 • Про доповнення до рішення районної ради від 24.12. 2019 № 653-23\2019 «Про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік»;
 • Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, які підлягають приватизації у 2020 році;
 • Про приватизацію нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад району;
 • Про надання дозволу на списання автомобіля, який знаходиться на балансі некомерційного комунального підприємства «Косівський фтизіопульмологічний диспансер».

Також підтримано депутатами звернення від Косівської районної ради до Президента України, Прем’єр Міністра України та до Голови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Верховної Ради України, Міністра енергетики та захисту довкілля України:

 • Про звернення районної ради щодо абонентської плати за розподіл природного газу;
 • Про звернення районної ради щодо продажу землі;
 • Про звернення районної ради по ДП «Кутське лісове господарство»;
 • Про підтримку звернення Косівського районного підприємства «Райагроліс».

Схвалили депутати звернення районної ради до народного депутата України Тимофійчука В.Я. щодо придбання спеціального автомобіля для потреб належного функціонування Кутського відділення ЕМД та МК.

Прозвучало на сесії ряд депутатських запитів та звернень:

 • Про звернення районної ради щодо капітального ремонту дороги С090811 Рожнів- Кути;
 • Про звернення районної ради щодо ремонту дороги у с.Великий Рожин;
 • Про звернення районної ради щодо капітального ремонту частини дороги Т 09-09 Снятин-Косів-Старі Кути;
 • Про депутатський запит Тараса Фенчука.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. Голова районної ради Павло Ванджурак подякував депутатському корпусу та всім присутнім у сесійній залі за творчу та плідну роботу.

І на завершення сесії районної ради всі присутні виконали Гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *