В КНП «Косівська ЦРЛ» відбулося відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

В рамках проведення другого етапу медичної реформи та з метою підвищення якості надання медичних послуг сьогодні в КНП “Косівська ЦРЛ” відбулося урочисте відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

У заході взяли участь голова районної ради Павло Ванджурак, голова райдержадміністрації Петро Іванишин, Косівський міський голова Юрій Плосконос, депутати обласної ради Оксана Мельниченко та Ігор Яремин, екс-депутат ВРУ Юрій Соловей, депутати районної ради, головний лікар КНП «Косівська ЦРЛ» Дмитро Микитюк, медичні працівники.

Приміщення освятили священнослужителі протоієрей Роман Іванюлик та митрофорний протоієрей Іван Близнюк.

Відділення буде функціонувати в режимі 24/7/365 та надавати повноцінну лікарську допомогу. Персонал відділення навчений працювати швидко та ефективно, навіть із мінімальною інформацією про пацієнта. Медичні працівники відділення мають постійно взаємодіяти як з бригадами «швидкої», котрі доставляють пацієнта, так і з сімейними лікарями.

Основними функціями відділення є:

  • прийом пацієнтів, доставлених медичними бригадами, або тих, які звернулися безпосередньо до відділення за направленням лікарів або самостійно;
  • надання пацієнтам екстреної (невідкладної) медичної допомоги в необхідному обсязі;
  • підтримання функцій життєво важливих органів і систем пацієнта до госпіталізації у профільне відділення лікарні;
  • проведення комплексу необхідних діагностичних маніпуляцій;
  • реєстрація пацієнтів та оформлення медичної документації;
  • вирішення питання про подальшу госпіталізацію та лікування.

Створення таких відділень спрямоване на вирішення проблеми: куди везти пацієнта у разі необхідності госпіталізації. Саме лікарня повинна надати всю необхідну допомогу – спрямування хворих до стаціонарних відділень, госпіталізація пацієнтів на період до 3-ох діб: інтенсивна терапія при неможливості транспортування, нескладні операції, діагностичні маніпуляції та інше.

До кінця року за кошти державного бюджету планується дооснащення відділення дороговартісним та вкрай необхідним в сучасних умовах діагностичним обладнанням: апаратом ультразвукової діагностики, цифровим рентгенапаратом, апаратом комп’ютерної томографії, електрокардіографом, фіброгастроскопом, апаратом штучної вентиляції легень, моніторами пацієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *