Стан ринку послуг області у IV кварталі 2019 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж IV кварталу 2019 року працювало 1,4 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2,2 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склали обсяги послуг складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (32,5% загальнообласного обсягу), вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (19,8%), послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (7,2%). Вагомими були також обсяги послуг з дiяльності у сферах архiтектури та iнжинiрингу, надання послуг технiчного консультування (4,5%), з дiяльності готелiв i подiбних засобiв тимчасового розміщування (4,1%), телекомунiкацiї (електрозв’язку) (3,6%), пасажирського наземного транспорту (3,2%), з діяльності туристичних агентств і туристичних операторів та вищої освіти (по 2,9%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (70,8% загальнообласного обсягу), Яремче (9,8%), Калуша (3,8%) та Долинського району (5,4%).

Населенню області надано послуг на 516,4 млн.грн, що склало 23,5% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (20%), у сфері освіти (18,4%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (16,9%), послуги з тимчасового розміщування й організації харчування (12,5%), інформації та телекомунікацій (12,2%), послуги охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (11,7%). Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Коломиї (81,4% від загального обсягу наданих послуг), Яремче (53,4%), Бурштині (41,8%), Снятинському (85,2%), Косівському (66,8%), Рогатинському (42,2%) та Городенківському (40,9%) районах.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.