Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–березні 2020 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 95,1% (в Україні – 94,9%), що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–березнем 2019р. індекс промислової продукції становив 104,6%, переробної – 102,4%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 77%.

Збільшення випуску продукції проти січня–березня минулого року одержано у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів на 4,3%, добуванні сирої нафти та природного газу – на 4,8%, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 6,6%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 8,3%, машинобудуванні – на 11,9%. Водночас спостерігалося зменшення випуску продукції у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 37,5%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,6%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 15,3%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,2%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *