Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани та учасники Другої світової війни, мешканці Косівського району!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

75 років відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю. Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.

Ваша стійкість і мужність є прикладом для українських воїнів, які зараз захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

В День пам’яті та примирення ми низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу у Другій світовій війні.

У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Шановні ветерани! З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й 75-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні прийміть, побажання довгих років життя, міцного здоров’я, миру та злагоди, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *