Привітання голови районної ради з Днем Матері

Дорогі жінки, шановні матері!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності до жінки-матері.

Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї, суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Споконвіку жінка-мати символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом.

У цей святковий день щиро бажаю всім жінкам-матерям бути завжди молодими та усміхненими, нехай ваших скронь не торкається сивина, а очі плачуть тільки від щастя! Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у Ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.

Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям Косівщини, жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю. Міцного здоров’я, миру, злагоди та любові Вам і Вашим родинам!

Зі святом Вас!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *