Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Пам’ятаймо минуле і творім майбутнє, передаючи наступному молодому поколінню трагічні сторінки історії України.

Шановні краяни! Третю неділю травня в українському календарі позначено кольором смутку і жалоби. Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих українців, які постраждали від жорсткої розправи тоталітарного режиму. Ми вшановуємо жертв політичних репресій.

Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення, наслідками яких стало знищення: політичної, художньої та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення громадської депресії і денаціоналізація.

Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти та здобути омріяну поколіннями незалежність. Та відгомін тоталітарного минулого знову нагадує про себе кривавими подіями на сході України. Сьогодні наші воїни ціною власного життя, захищають рідну Україну , попереджують повторення історії, щоб тінь тоталітаризму ніколи не повернулася на нашу землю.

У цей скорботний день схилімо голови в глибокій жалобі в пам’ять за тими земляками, які загинули голодною смертю, стали жертвами тоталітарного-репресивного режиму

Вічна пам’ять усім жертвам політичних репресій!

Слава Героям, які живуть поруч з нами!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *