Косівська районна рада формує список присяжних для Косівського районного суду Івано-Франківської області

До уваги жителів Косівського району!

Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, Косівська районна рада формує список присяжних для Косівського районного суду Івано-Франківської області.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

  1. визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. які мають незняту чи непогашену судимість;
  4. народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
  5. особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  6. громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  7. особи, які не володіють державною мовою.

Особи, які бажають бути присяжними, подають на ім’я голови Косівської районної ради заяву про включення до списку присяжних Косівського районного суду ( див. зразок нижче).

До заяви додаються: ксерокопія паспорта громадянина України (1–2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата), документ про відсутність судимостей, документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Документи подаються до 5 червня 2020 року в загальний відділ виконавчого апарату Косівської районної ради за адресою м. Косів, майдан Незалежності,11 каб. 29.

Зразок заяви про включення до списку присяжних Косівського районного суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *