У Косівському районі придбано сучасний апарат штучної вентиляції легенів

З метою надання невідкладної професійної медичної допомоги важким хворим, що постраждали внаслідок COVID-19, та для зміцнення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» з протидії пандемії коронавірусної хворобі, за місцеві кошти придбано сучасний ШВЛ-апарат.

Днями у медичному закладі «Комунальне некомерційне підприємство «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії введено в експлуатацію новий сучасний апарат для забезпечення штучної вентиляції легень (ШВЛ).

За словами директора КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитра Микитюка, відповідний апарат дозволяє проводити вентиляцію легенів відповідно до індивідуальних потреб пацієнта, має широкі функціональні можливості. Новий ШВЛ буде використовуватися для надання невідкладної допомоги і лікування тих хворих, легені яких уражені коронавірусною інфекцією.

«Завдяки його придбанню ми змогли підписати договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій щодо надання медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Забезпечення сучасним обладнанням — це велика допомога для лікарні, яка зможе якісно покращити надання невідкладної допомоги мешканцям Косівщини», — каже Дмитро Михайлович.

Для придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) КНП «Косівська ЦРЛ» отримала кошти з місцевих бюджетів — 201,0 тис.грн. та благодійний внесок кредитної спілки «Косівська» у розмірі 225,0 тис.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *