23 травня — День Героїв — Вшанування борців за волю України

День Героїв – це день пам’яті та вшанування усіх українців, котрі віддали своє життя в ім’я Незалежності України, тих, хто боровся і захищав рідну землю, рідний народ. Цей день є символом незборимості української нації!

День Героїв – свято в Україні, впроваджене на честь українських захисників — борців за волю Української держави, його відзначають щорічно 23 травня. Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, українських січових стрільців, воїнів Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Відзначення Дня Героїв – це свідчення незламної волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту, слави та перемоги нашої держави над ворогом.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава, Володимира Великого, Ярослава Мудрого і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії, членів визвольного руху шестидесятників, героїв «Небесної сотні», учасників бойових дій на Сході Україні!

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

В цей знаменний день згадаймо Героїв, котрі піднімались на боротьбу та ціною навіть власного життя виборювали перемогу та схилімо голови перед мужніми військовослужбовцями – захисниками Української держави на сході. Герої не вмирають!

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода, добро та процвітання!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *