Оголошення про проведення другого Конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету у 2020 році

У відповідності до Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету, затвердженого рішенням сесії районної ради №558-18/2019 від 21.02.2019 р. (далі – Положення) та у рамках реалізації заходів Комплексної районної цільової програми соціального захисту населення Косівського району у 2017-2021 роках, затвердженої рішенням районної ради №213-6/2016 від 15.12.2016 року, рішенням районної ради № 655-23 /2019 від 24.12.2019 р.

Районна рада оголошує другий Конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету у 2020 році.

До участі у Конкурсі допускаються інститути громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність на території Косівського району.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання та вирішення завдань, що спрямовані на:

 • задоволення потреб соціально вразливих категорій населення;
 • вирішення актуальних соціальних проблем жителів Косівського району;
 • розвиток ініціатив у вирішенні соціальних питань та потреб різних соціальних категорій і груп населення Косівщини (людей з обмеженими фізичними можливостями, учасників та ветеранів АТО, членів їхніх сімей, ветеранів національно-визвольних змагань, ветеранів та учасників бойових дій на території інших держав тощо);
 • створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, залучення громадськості до розв’язання питань місцевого значення, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проекту.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

 1. заяву інституту громадянського суспільства про участь у Конкурсі, встановленого Положенням зразка (додається на сайті Косівської районної ради https://kosivrada.if.ua/);
 2. інформацію з описом проекту та кошторисом витрат, необхідних для виконання проекту, підготовлені за формою встановленого Положенням зразка (додається на сайті Косівської районної ради https://kosivrada.if.ua/);
 3. листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання проекту);

Проект подається українською мовою, бажано у друкованому вигляді (при можливості надається також електронний варіант на диску або іншому електронному носії).

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник Конкурсу. Подані документи мають бути підписані керівником організації, що подається на конкурс та скріплені печаткою (у разі наявності).

Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс від однієї до трьох конкурсних пропозицій, а також – спільні проекти декількох організацій. Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові Конкурсу.

Загальний обсяг фінансових ресурсів на проекти інституцій громадянського суспільства у 2020 році становить 50 тисяч гривень. Максимальна сума фінансової підтримки одного проекту від однієї громадської організації не може перевищувати 10 тисяч гривень, а максимальна сума підтримки одного спільного проекту декількох громадських організацій – не може перевищувати 15 тисяч гривень.

Інститут громадянського суспільства, який буде визнано переможцем Конкурсу, повинен виконати обов’язкову умову щодо забезпечення власного внеску в реалізацію проекту, що може здійснюватися як у формі матеріальних, так і нематеріальних ресурсів.

Не допускаються до участі в Конкурсі конкурсні пропозиції у випадку коли:

 • конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку, не в повному обсязі або з порушенням вищезазначених вимог;
 • у разі надходження офіційного листа про відмову від участі в конкурсі;
 • зміст проектів не відповідає основним напрямам, умовам проведення Конкурсу, вимогам щодо їх розроблення.
 • максимальна сума фінансової підтримки одного проекту від однієї громадської організації за рахунок коштів районного бюджету не перевищує 10 тисяч гривень, а максимальна сума підтримки одного спільного проекту декількох громадських організацій – не перевищує 15 тисяч гривень.

Конкурсні пропозиції приймаються виконавчим апаратом Косівської районної ради з 01 червня до 30 червня 2020 р. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 8:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 15:00) за адресою: м. Косів, майдан Незалежності, 11 кабінет №25.

Конкурсні пропозиції будуть розглянуті протягом 15 робочих днів після завершення прийому документів.

За інформацією Косівської районної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *