Проект рішення про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр карпатської культури» та затвердження його Статуту

Проект
погоджено постійними депутатськими комісіями
районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку та з питань
комунальної власності, підприємництва земельних відносин
агропромислового розвитку та регуляторної діяльності

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме демократичне скликання
двадцять п’ята сесія

РІШЕННЯ

від 25 червня 2020 року №__ -25\2020
м.Косів

Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр карпатської культури” та затвердження його Статуту

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 9 та 19 Закону України “Про культуру”, статей 62,63,78 Господарського кодексу України, з метою забезпечення діяльності Центру карпатської культури в межах реалізації транскордонного проекту “Світ карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат”, враховуючи висновки постійних депутатських комісій районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку та з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Утворити комунальне некомерційне підприємство «Центр карпатської культури” Косівської районної ради Івано-Франківської обласної ради.
2. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства “ Центр карпатської культури ” Косівської районної ради Івано-Франківської обласної ради (додається).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук) і з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М..Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО
Л.Грималюк
Р.Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *