Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади «вчителя-логопеда» ІРЦ

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця ІРЦ: «учителя-логопеда.

На посаду педагогічного працівника Центру призначається особа, яка має вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Вчитель-логопед», стаж роботи не менше трьох років за фахом.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 14 днів з дня оголошення конкурсу подають до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копію трудової книжки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • резюме у довільній формі.

Документи приймаються з 05.06.2020р. по 25.06.2018р. (понеділок-п’ятниця) за адресою: м. Косів, пров. Шевченка, 7 (1 поверх). Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном (097)753-29-09 (Данилюк Віталія Богданівна).

З Умовами проведення конкурсу більш детально можна ознайомитися на сайті Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради (https://kosiv-irts.cms.webnode.com.ua).

Завантажити: Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *