Привітання голови районної ради Павла Ванджурака із професійним святом — Днем журналіста

Шановні журналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста!

День журналіста – це свято тих, хто обрав нелегку та відповідальну справу , день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Саме Ви, представники засобів масової інформації, поповнюєте яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого Косівського краю, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі..

У цей святковий для вас день бажаю вам нових звершень, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання, добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та гарного настрою!

Хай Вас завжди супроводжують удача й творче натхнення, а кожен день дарує вам приємні емоції від отриманих результатів! Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті – яскравими.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *