Стан ринку послуг області у I кварталі 2020 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж I кварталу 2020 року працювало 1,3 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг значну частку склали обсяги послуг вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (16,2% загальнообласного обсягу), складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (14,1%), послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (11,3%). Вагомими були також обсяги послуг з діяльності туристичних агентств і туристичних операторів (10,6%), вищої освіти (10,4%), з дiяльності готелiв i подiбних засобiв тимчасового розміщування (8%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (56,3% загальнообласного обсягу), Яремче (24,9%), Калуша (3,8%) та Долинського району (4,8%).

Населенню області надано послуг на 884,8 млн.грн, що склало 43,3% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (30,2%), у сфері освіти (23,6%), послуги з тимчасового розміщування й організації харчування (14,6%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (10,2%), інформації та телекомунікацій (8,4%), послуги з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (5,9%). Вагомою була частка послуг, реалізованих населенню, у містах Болехові (93,1% від загального обсягу наданих послуг), Бурштині (70,2%), Яремче (66%), Коломиї (58,3%), Городенківському (76,2%), Калуському (74,2%) та Косівському (66,9%) районах.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *