Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

15 червня 2020 року, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Петра Іванишина, за участю голови районної ради Павла Ванджурака.

Комісією розглянуто питання щодо ліквідації наслідків стихії, яка пройшла 13-14 червня цього року на території Косівського району.

Протягом 13–14 червня цього року на території Косівського району спостерігались грози, сильний дощ, місцями град, внаслідок чого відбувся підйом рівня води в місцевих потічках, що призвело до підтоплення господарств, житлових будівель та сільськогосподарських угідь. Найбільше від стихії постраждали села Розтоки, Тюдів, Вербовець, Смодна, Великий Рожин, Річка та Снідавка.

На засіданні були присутні члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, очільник ДП «Дороги Прикарпаття», представники органів місцевого самоврядування, сільські голови та голови ОТГ.

За результатами обговорення комісією прийнято відповідні рішення щодо вжиття невідкладних заходів по ліквідації надзвичайної ситуації на території Косівського району.
.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *