Медичних працівників Косівщини привітали з професійним святом

День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України, яке відзначається щорічно у третю неділю червня .

З нагоди свята в комунальному некомерційному підприємстві «Косівська центральна районна лікарня» відбулася урочиста церемонія. Прийшли привітати представників медичної галузі, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак та голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, голова профільної комісії з питань охорони здоров’я Іван Слижук.

Вітаючи з професійним святом медичних працівників, голова районної ради Павло Ванджурак від імені депутатського корпусу районної ради подякував їм за відданість професії, за щоденну сумлінну нелегку працю та вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню Косівщини.

З нагоди професійного свята — Дня медичного працівника, за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я кращим працівникам галузі керівництво району вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Всі присутні на заході приєднались до привітань та побажали медикам району міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *