Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Косівщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. Сьогодення вимагає проведення реформ і нинішня реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте високий професіоналізм, витримку та самовідданість. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Адже здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання.

Від усього депутатського корпусу районної ради прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь, за врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України.

Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність і надалі будуть надійним дороговказом у професійній діяльності. Щастя Вам і добра!

Зі святом Вас!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *