Президія районної ради визначила стан готовності проведення пленарного засідання ХХV сесії районної ради

Сьогодні, 19 червня 2020 року, під керівництвом голови районної ради Павла Ванджурака відбулось чергове засідання президії Косівської районної ради. Голова районної ради підвів підсумки про стан справ з підготовкою депутатськими комісіями питань, які планується розглянути під час пленарного засідання ХХV сесії районної ради 25 червня 2020 року.

Депутати погодили остаточний порядок денний чергової сесії районної ради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій.

Таким чином, 25 червня 2020 року депутати районної ради планують розглянути наступні питання:

1. Про виконання районного бюджету за перший квартал 2020 року.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
3. Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету.
4. Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду.
5. Про районну цільову Програму безоплатної правової допомоги населенню Косівського району на 2020-2021 роки.

Питання комунальної власності та медицини

6. Про затвердження концепції та дорожньої карти створення і функціонування Центру карпатської культури.
7. Про створення комунального підприємства «Центр карпатської культури» та затвердження його статуту.
8. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області в новій редакції.

Питання КНП «Косівська центральна районна лікарня»

9. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі за перший квартал 2020 року
10. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній медичній допомозі на 2020 рік.
11. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинній спеціалізованій медичній допомозі на 2020 рік.
12. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради на 2020 рік
13. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Косівська центральна районна лікарня» на передачу автомобілів.
Питання КНП «Кутська міська лікарня»
14. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній медичній допомозі за перший квартал 2020 року
15. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній медичній допомозі на 2020 рік.
16. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинній спеціалізованій медичній допомозі на 2020 рік.
17. Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз та забезпечення функціонування фтизіатричної служби у Косівському районі на друге півріччя 2020 року.
Звернення
18. Про звернення районної ради щодо ініціативи макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат.
19. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.
20. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги.
21. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо оподаткування ПДВ операцій у рамках проектів міжнародної технічної допомоги.
22. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки.
23. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо врахування доплати за роботу працівникам медичних закладів в гірських населених пунктах
24. Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо державної підтримки розвитку вівчарства.
25. Про депутатські запитання та запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *