22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

День, який навчив Український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Пам’ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нас спогади-миттєвості і найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни всі ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Голова Косівської районної ради
Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *