Вітання голови районної ради з Днем молоді

Шановна молодь Косівщини! Щиро вітаю вас із Днем молоді!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна – воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це прекрасна, неповторна та одночасно відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, новим баченням і неординарними рішеннями. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.

Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, достатку і злагоди в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій!

Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

З повагою,
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *