Відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 25 червня 2020 року в сесійній залі відбулася чергова XХV сесія Косівської районної ради VII скликання під головуванням голови районної ради Павла Ванджурака.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник голови районної ради Володимир Петричук, заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, депутат обласної ради Оксана Мельниченко, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники установ, підприємств і організацій, голови місцевих рад, керівники комунальних установ, представники засобів масової інформації району й громадськість району.

Отець Василь Павлюк благословив роботу пленарного засідання молитвою. Депутатський корпус та всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих героїв України, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

На пленарне засідання із 40 районних обранців прибули та зареєструвались 22.

Перед розглядом питань порядку денного, головуючий на сесії Павло Ванджурак надав слово: директору комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» Дмитру Микитюку з приводу інформування щодо захворюваності на COVID-19 в районі. Дмитро Михайлович коротко розповів про роботу медичних працівників в умовах пандемії та закликав усіх дотримуватись необхідних протиепідемічних вимог; використання масок, атисептиків та дотримання соціальної дистанції.

Послаблення карантинних обмежень, може спричинити розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 серед наших краян, тому ситуація залишається напруженою. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких — наголосив керівник медичного закладу району Дмитро Микитюк.

Начальник відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Косівської районної державної адміністрації Володимир Зузяк, озвучив інформацію щодо ліквідації наслідків стихії, яка пройшла на території району. Цими днями в райдержадміністрації проходило ряд засіданнь районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами якого прийнято рішення та шляхи вирішення дуже складної ситуації, яка виникла, у зв’язку з погодними умовами.

Відновлюємо те, що було зруйновано стихійним лихом, частково вдалося ліквідувати, а також частково відновити проїзд через постраждалі від стихії населені пункти.

Керівники органів місцевого самоврядування складають акти обстеження на пошкоджені внаслідок стихійного лиха об’єкти комунальної власності (мости, дороги), а також дано доручення органам місцевого самоврядування надати допомогу найбільш соціально незахищеним сім’ям, будівлі і майно яких зазнали пошкоджень під час стихії.

На порядок денний пленарного засідання винесено 29 питань. Питання, що вносились до порядку денного XХV сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради, яка погодила остаточний порядок денний пленарного засідання.

Одним із перших питань порядку денного сесії районні обранці заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Козак щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2020 року та внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Розглянули та прийняли рішення з питань:

 • Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету;
 • Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду.

В результаті обговорення голосуванням депутати погодили проекти рішень. У ході своєї роботи депутати розглянули низку питань щодо затвердження концепції та дорожньої карти створення і функціонування Центру карпатської культури; про створення комунального підприємства «Центр карпатської культури» та затвердження його статуту; про затвердження

Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області в новій редакції.

Під час сесійного засідання депутати районної ради, приступили до розгляду питань медицини:

 • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” по первинній медичній допомозі за перший квартал 2020 рок;
 • Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” по первинній медичній допомозі на 2020 рік;
 • Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” по вторинній спеціалізованій медичній допомозі на 2020 рік;
 • Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Косівська центральна районна лікарня» на 2020 рік;
 • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” по первинній медичній допомозі за перший квартал 2020 року;
 • Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” по первинній медичній допомозі на 2020 рік;
 • Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” по вторинній спеціалізованій медичній допомозі на 2020 рік.

Також депутатами затверджено Програму протидії захворювання на туберкульоз та забезпечення функціонування фтизіатричної служби в Косівському районі на друге півріччя 2020 року.

Депутати представницького органу обговорили та підтримали проекти рішень щодо ряду звернень:

 • Про звернення районної ради щодо ініціативи макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо оподаткування ПДВ операцій у рамках проектів міжнародної технічної допомоги.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 – 2027 роки.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо врахування доплати за роботу працівникам медичних закладів в гірських населених пунктах.
 • Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України щодо державної підтримки розвитку вівчарства.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх запланованих питань порядку денного чергової 25 сесії районної ради сьомого скликання з внесеними змінами та доповненнями

На завершення сесії районної ради всі присутні виконали Гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *