Підведено підсумки другого конкурсу проектів громадських організацій

13 липня 2020 року відбулось засідання конкурсної комісії з підведення підсумків конкурсу із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких буде надана фінансова підтримка з районного бюджету.

Цьогоріч на конкурс подано 6 проектів від 6 місцевих громадських організацій. Бюджет конкурсу традиційно складає 50 тис.грн. Переможцями визначено усі подані проекти з окремими зауваженнями конкурсної комісії до деяких з них. Таким чином до завершення 2020 року отримають фінансову підтримку та будуть реалізовані наступні проекти:

  1. «Патріотизм в гуцульському стилі» (ГО «Спадщина Гуцульщини», 10000,00 грн.)
  2. «Від гаджетів до реального життя в ритмі охорони природи» (ГО «Спадщина Гуцульщини», 9000 грн.)
  3. «Стежками незабутніх героїв» (Косівська станиця братства УПА, 6800,00 грн.)
  4. «Допомога фронту» (ГО «Спілка учасників АТО», 10 000,00 грн.)
  5. «Подаруй надію» (Косівська ГРАІ Івано-Франківської ГОАІ ВОІ «Союз організацій інвалідів України», 10000,00 грн.)
  6. «Проект про задоволення потреб вразливої категорії населення та соціальний захист дітей війни Косівського району» (Косівська РО Всеукраїнської ГО «Захист дітей війни», 4200,00 грн.).

15 липня 2020 року голова районної ради підписав розпорядження про результати другого Конкурсу проектів громадських організацій, яке найближчим часом буде направлене до виконання управлінню праці і соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *