Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–червні 2020 року

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 89,1% (в Україні – 91,7%), що відповідає 17 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–червнем 2019р. індекс промислової продукції становив 103,7%, переробної – 92,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 68,5%.

Збільшення випуску продукції проти січня–червня минулого року одержано у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,4%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,7%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,2%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 3,7%), машинобудуванні (на 7,8%), виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 16,2%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 29,8%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (у 1,5 раза), добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (у 1,6 раза).

У червні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 101%. Зростання обсягів промислового виробництва у червні 2020р. відносно травня 2020р. відбулося у більшості галузей промислового виробництва (на 3,8% – у 2,5 раза), крім підприємств добувної промисловості та розроблення кар’єрів, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, хімічних речовин і хімічної продукції, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

У порівнянні з відповідним місяцем попереднього року індекс промислової продукції у червні 2020р. склав 88,6% (у травні 2020р. – 83,9%).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *