Привітання голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з нагоди відзначення Дня Хрещення Київської Руси–України та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира

Православні віряни 28 липня відзначають День хрещення Київської Русі – України і водночас вшановують пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі. Хрещення Київської Русі – України відзначається згідно з Указом Президента від 25 липня 2008 року.

Шановні краяни!

Сердечно вітаю вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі-України! Хрещення Київської Русі є Днем нашого вищого, духовного народження та Днем національної єдності. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Хрещення Русі залишається і сьогодні надзвичайно актуальним, адже воно є тим орієнтиром, що здатний допомогти і українському суспільству і українській державі подолати усі виклики, надати благодатні сили для творення добра, примноження любові.

Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *