Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–червні 2020 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–червні 2020р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 25,5 млрд.грн (у січні–червні 2019р. – на 34,4 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 60% становила продукція підприємств переробної промисловості, 31,7% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,3% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 1% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Понад 35% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (28,5%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (12,2%), машинобудування (9,5%), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (8,9%).

Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,2%, що відповідає 13 місцю серед регіонів України. Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 16,7%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 6,8%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 4,9%, з добування сирої нафти та природного газу – 4,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 3,4%.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *