Привітання голови районної ради з нагоди Дня військ зв’язку України

День військ зв’язку щорічно відзначається в Україні 8 серпня згідно з Указом Президента від 01.02.2000 № 154/2000. У країні створено Головне управління зв’язку, яке займається формуванням військ зв’язку в Україні. Це свято відзначають військові, які працюють над створенням надійної системи управління Збройними силами як в умовах війни, так і в мирний час.

Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв’язок важливий, як ніколи. . Військовий зв’язок – це невід’ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа
Історичний досвід розвитку військового зв’язку підтверджує ту вирішальну роль, яку вони відіграють у збройній боротьбі, у досягненні перемоги. Свідченням тому є зростання питомої ваги зв’язківців на фоні загальної чисельності військ.

За час існування Збройних Сил України з розрізнених систем зв’язку була створена єдина система, яка здатна забезпечити надійне управління Збройними Силами в будь-якій обстановці.

Заслуги зв’язківців у воєнний час неможливо переоцінити. Саме вони володіють потрібною інформацією і передають її по безпечних каналах. Саме від них залежить, як швидко і чи в надійні руки потраплять секретні дані.

А отже, саме вони допомагають зберігти життя товаришів по службі й не дають ворогові дізнатися про свої позиції та плани.

У День військ зв’язку хочу побажати цим відважним і хоробрим людям безперебійного зв’язку в захищених каналах і мирного неба над головою!

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *