Привітання голови районної ради з Днем працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини Косівського району!

Щороку в другу неділю серпня в нашій країні відзначається ваше професійне свято – День працівників ветеринарної медицини.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника ветеринарної медицини! У ваших руках – складна і відповідальна справа, яка вимагає щоденного та сумлінного її виконання Адже саме ви охороняєте територію нашого краю від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.

Ваша професія вимагає любові до тварин, співчуття, швидкого прийняття рішень у нестандартних ситуаціях, сміливості й витривалості, спостережливості та особистої відповідальності.

Хочу висловити слова вдячності всім працівникам ветеринарної медицини Косівського району за вагомий внесок у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища

У день професійного свята бажаю міцного здоров’я, щастя , радості й благополуччя, добробуту та достатку, надії на щасливе майбутнє , успіхів у здійсненні намічених планів!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *