Привітання голови районної ради до Дня Державного Прапора України

23 серпня — День  Державного Прапора України.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це  данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й півночі та півдня.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Сьогодні коли  на Сході нашої держави триває антитерористична операція потрібно, як ніколи об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, проявити громадянську самосвідомість та нікому не дозволити посягати на цілісність та недоторканість Української держави.

Відзначення Дня Державного прапора виховує в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності, загартовує дух української свідомості. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Депутатський корпус районної ради вітає всіх громадян з Днем Державного Прапора України, бажаємо міцного здоров’я,  мирного неба над головою, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть  наповнені вірою, надією та любов’ю до України.

Голова Косівської районної ради         Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *