Рішення про звернення районної ради №724 -26\2020

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме демократичне скликання
двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

від 20 серпня 2020 року № 724 -26\2020
м.Косів

Про звернення районної ради

Розглянувши звернення підприємців Косівського району, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

вирішила:

1. Схвалити звернення районної ради до Прем’єр-міністра України, Головного державного санітарного лікаря України, Народних депутатів України, Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області, Косівської районної державної адміністрації про скасування карантинних обмежень для окремих категорій підприємців (звернення додається).

2. Рішення районної ради надіслати Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А., Головному державному санітарному лікарю Ляшку В.К., Народним депутатам України Тимофійчуку В.Я. та Мокану В.І., Голові Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області Федоріву В.В., Голові Косівської районної державної адміністрації Іванишину П.М.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука.

Заступник голови районної ради Володимир Петричук

 

 

 

Прем’єр-міністру України
Шмигалю Д.А.

Головному державному санітарному лікарю України
Ляшку В.К.

Народному депутату України
Тимофійчуку В.Я.

Народному депутату України
Мокану В.І.

Голові Регіональної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних
ситуацій Івано-Франківської області
Федоріву В.В.

Голові Косівської районної державної адміністрації
Іванишину П.М.

ЗВЕРНЕННЯ

17 серпня 2020 року на нараді під головуванням Президента України, Прем’єр- міністром України Шмигалем Д.А. було названо основні причини зростання захворюваності СОVID-19 на заході України: проведення весіль та релігійних обрядів.

З такими причинами не можливо не погодитись. Одночасно з 17 серпня 2020 року Косівський район та місто Косів віднесено до «червоної зони» карантинних обмежень. При цьому обмеження стосуються в основному тих категорій населення та підприємців, які практично не мають відношення до названих вище причин поширення інфекції.

Хочемо наголосити, що Косівщина – регіон, в якому одним з основних джерел доходу для населення є підприємницька діяльність. Тому карантинні обмеження боляче відбиватимуться на матеріальному становищі абсолютної більшості населення. Звільняються наймані працівники, частина з яких виїжджає за кордон, частина реєструється в центрах зайнятості, що призводить до збільшення навантаження на державний бюджет. Всі ці фактори викликають збільшення соціальної напруги серед населення.

Враховуючи наведене, просимо Вас негайно відмінити карантині обмеження для категорій підприємців, які не мають відношення до ланцюгів поширення інфекції, зазначених Прем’єр-міністром України Шмигалем Д.А.

Просимо більш гнучко підходити до прийняття таких складних рішень як введення жорстких карантинних обмежень.

В свою чергу зобов’язуємося докласти всіх зусиль в проведенні роз’яснювальної роботи щодо дотримання соціального дистанціювання, маскового режиму, недопущення проведення масових заходів на території міс

Прийнято на XXVІ сесії Косівської районної ради
20 серпня 2020 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *