Звернення голови районної ради Павла Ванджурака до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні жителі району!

День пам’яті захисників України — пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. День приурочений пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Українська історія мала багато трагічних періодів, проте український народ не раз доводив ворогам свою нездоланність, силу духу і стійкість.

В усі часи, коли на терезах історії важилася доля нашої держави, на її захист безстрашно піднімалася патріоти України з невгасною вірою в серці.

І сьогодні ми віддаємо данину глибокої поваги всім українцям, які захищали нашу рідну землю, відстоювали її незалежність, свободу і територіальну цілісність.

Адже ціною власного життя, проявляючи мужність вони довели, що наш український народ – нескорений, а дух його — незламний.

Тож сьогодні, 29 серпня, в День пам’яті захисників України, загальнонаціональною хвилиною мовчання вшануймо світлу пам’ять всіх загиблих воїнів — Героїв України, які поклали свої життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Висловлюю найглибші співчуття родинам загиблих бійців. Вічна пам’ять та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна.

Герої не вмирають… Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв, котрі життя віддали, захищаючи Україну.

Саме в цей пам’ятний день, вшановуючи загиблих Героїв України, від щирого серця бажаю всім українцям сили духу, єдності та мужності в боротьбі за світле майбутнє. Завдяки мужнім воїнам сьогодні над Косівщиною мирне небо, лунає сміх дітей, а не гуркіт гармат.

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *