Вітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем підприємця

Шановні підприємці Косівського району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом Днем підприємця!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця. Ви, підприємці, є елітою нації, адже саме ви є носіями нових ідей і найсміливіших задумів.

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку в різних сферах – виробництві, торгівлі, транспорті, будівництві, наданні послуг. Адже від цього залежить і створення нових робочих місць та наповнення районної казни.

Щиро бажаю всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай Ваш життєвий та професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень у справі розбудови національної економіки та розвитку нашої держави, а також нашого рідного краю!

Висловлюю глибоку повагу підприємцям, за вашу наполегливу працю, ініціативність та благодійну діяльність у районі. Сьогодні, у непростий для нашої країни час, ви активно допомагаєте військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки української армії, вирішуючи проблеми забезпечення наших воїнів-земляків засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.

Щастя миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.