Вітання голови районної ради з нагоди Дня фізкультури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної  культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту Косівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту.  Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав  прихильників здорового способу життя, фізкультурників,  спортсменів, ветеранів спорту,  які наслідують славні традиції українського народу.  За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості, доброю ознакою утвердження в суспільстві ідеалів краси і духовного здоров’я. Спортсмени нашого району відомі не тільки в Косові, але і за межами області ,  вони зберігають і примножують славні традиції спорту.

Зичу всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого Косівського краю.

З повагою,
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.