Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем туризму

Шановні краяни, працівники туристичної сфери району та гості Косівщини!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем туризму!

Туризм – одна з найбільш потужних та динамічних галузей економіки, яка стимулює розвиток таких галузей, як транспорт, зв’язок, торгівля, будівництво, екологія, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання.

Туристична галузь на Косівщині сьогодні – один з пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку краю. Завдяки високому професіоналізму фахівців туристичної сфери та їх активній діяльності презентуються туристам наш неповторний карпатський край, відкривачи всьому світові унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, народні звичаї і традиції. Туризм – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, сприяє пожвавленню регіональних, республіканських, міжнародних обмінів та людських контактів.

Хочу висловити щиру подяку усім, хто має відношення до туристичної сфери , хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок для туристів – співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів, приватним підприємствам та садибам, кожному жителю за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Косівського району!

Щиро бажаю всім великих звершень у розбудові туристичної сфери, невичерпної енергії для реалізації усіх задумів і мрій, успіхів, міцного здоров’я , натхнення та нових здобутків, а користувачам туристичних послуг – завзяття, наснаги, цікавих подорожей, яскравих вражень, позитивних емоцій. Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим, а нові маршрути відкриють вікно у широкий світ.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *