Привітання голови районної ради з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів Косівськрго району!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Щорічно 27 вересня в нашій країні відзначається свято працівників дошкільної освіти України – День вихователя і всіх дошкільних працівників.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.

В цей особливий день шановні вихователі та всі дошкільні працівники дошкільних навчальних закладів району прийміть найщиріші привітання і побажання вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків!

Зі Святом!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *